İptal ve İade

İade İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Online satış sitemiz olan gonhandmade.com/eski dan aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) iş günü içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz. İade tutari satın alma yapılan kredi kartına iade edilir. İade işlemi için kargo ücreti sizin tarafınıza aittir.

İade Adresi:

As Mert Deri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1075 Sok. No:14

34250 Gaziosmanpaşa, Küçükköy, İstanbul

İade Koşulları ve Ödeme İadeleri:

Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Gelen ürün öncelikle As Mert Deri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre As Mert Deri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

Sipariş İptal İşlemleri:

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Bunun için info@gonhandmade.com/eski adresine sipariş numarası ile birlikte sipariş iptal talebinizi belirten bir mail atmanız yeterlidir.

ÖNEMLİ NOT:

GÖN markasının online satis mağazası olan gonhandmade.com/eski dışında bir mağazadan alınan ürünler gonhandmade.com/eski sitesinden değiştirilemez ve iade edilemez.